Gargždų kultūros centras

Keturių vandenų kraštas

Bangų medžiotoja (lapkričio 18, 20, 21 ir 22 dienomis 19 val.)

Lapkričio 18, 20, 21 ir 22 dienomis 19 val. Gargžduose, kino teatre „ Minija “. Veiksmo drama „Bangų medžiotoja“. Vaikams iki 16-os metų šį filmą rekomenduojama žiūrėti su tėvais. Filmo trukmė - 1 val. 46 min. Kilmės šalis - JAV. Bilieto kaina - 6 Lt., vaikams iki 12 metų - 4 Lt.

Bangų medžiotoja“ – tikrais įvykiais paremta drama apie banglentininkę Betani Hamilton.

Betani ir Alana – užkietėjusios banglentininkės. Merginos – kaip tikros undinės – be karštos saulės ir mėlynų bangų neištveria nė dienos!

Kartą vandenyne laukiant išsvajotųjų bangų atsitinka nelaimė ir trylikametė tik per stebuklą lieka gyva. Vos per vieną akimirką dūžta visas merginos pasaulis – nelaimingas atsitikimas sujaukia jos planus ir svajones.

Tačiau užsispyrusiai, tvirto charakterio merginai, kartu su banglente esančiai vienu nedalomu vienetu, net ir trauma nesutrukdo vėl šokti į vandenį ir gaudyti bangas. Maža to, Betani užsairašo dalyvauti svarbiose varžybose kaip lygi su lygiais!

Dar ir šiandien mergina, jautusi į veidą alsuojančią mirtį, įžiebia gyvybę kitų žmonių gyvenimuose ir drąsiai žingsniuoja per pasaulį.

Nuostabus pasakojimas ir kerintys vaizdai – išėjus iš kino salės geros emocijos lydės dar ilgai, o pasakojimas vertas jį pasakoti draugams ir artimiesiems!