Gargždų kultūros centras

Keturių vandenų kraštas

II-asis audiovizualinio meno festivalis „Spektras“

Gegužės 4 d. 18:00 val. Festivalio uždarymo koncertas. Grupė "The Voiceless" ir ultravioleto šviesų šou su Ugnies Valdovais.


Gegužės 4 d. 18:00 val. Festivalio uždarymo koncertas. Grupė "The Voiceless" ir ultravioleto šviesų šou su Ugnies Valdovais.

Grupė "THE VOICELESS" - tai naujas energijos užtaisas gerai žinomoje roko klasikoje! Modernių technologijų ir klasikinių instrumentų sintezė gimdo dar negirdėtas muzikos atlikimo galimybes. Pirma Lietuvoje tokio pobūdžio grupė, kurios sudėtyje esantis elektrinis smuikas ir violončelė pakeitė jau kurį laiką roko grupėse nejudinamas gitaras, vokalą ir klavišus. „The Voiceless“ komandoje trys vardai: Tomas Mikalauskas – elektrinė violončelė, Martynas Vaickus – elektrinis smuikas, Konradas Daukšas – būgnai. Koncerte naujai suskambės gerai pažįstami roko klasikos kūriniai iš AC/DC, Guns‘n‘Roses, Metallica, Michael Jackson ir kitų garsių atlikėjų repertuarų.

UGNIES VALDOVAI – tai ugnies atlikėjų trupė, susibūrusi 2006 metais. Pirmieji pasirodymai buvo orientuoti tik į žongliravimą ugnimi ir supažindinimą Lietuvos žiūrovo su nauju pramoginiu reginiu. Šiandien „Ugnies valdovai“ vardas vienija įvairių žanrų profesionalių šokėjų, gimnastikos ir aerobikos meistrų, kvalifikuotų pirotechnikų, talentingų choreografų komandą, savo pasirodymais stebinančių žiūrovus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų (Latvija, Italija, Danija ir t.t.). „Ugnies valdovai“ yra dažnas daugelio Lietuvos festivalių, įvairių miesto, eglučių įžiebimo švenčių, televizijos laidų dalyvis. Šviesos ir ultravioleto šou yra vienas naujausias ,,Ugnies valdovų” darbas, nustebinęs net pačius išrankiausius žiūrovus.

Renginio Facebook puslapis: https://www.facebook.com/events/1925528204345130/