Gargždų kultūros centras

Keturių vandenų kraštas

Teatro studijos „Kėdės“ premjera „Kodėl?“

Balandžio 28 d. 18.00 val.teatro studijos „Kėdės“ premjera pagal J. Erlicką „Kodėl?“.
Balandžio 28 d. 18.00 val teatro studijos „Kėdės“ premjera pagal J. Erlicką „Kodėl?“.

Naujai atgimusi Gargždų kultūros centro jaunimo teatro studija KĖDĖS kviečia į premjerinį spektaklį „KODĖL?“, pagal Juozo Erlicko humoreskas.

Spektaklio veiksmą sudaro skirtingos, tarpusavyje atrodytų nesusijusios situacijos iš J. Erlicko humoreskų rinkinio „KODĖL?“. Jas jungia susvetimėjimo tema, kuri atsiskleidžia sąveikaujant iš MEILĖS, KŪRĖJO ir ŽALINGŲ ĮPROČIŲ kylančiomis problemomis. Pats rinkinys išleistas 1979 m. kai Lietuvą buvo apraizgiusi komunizmo ideologija. Spektaklio kūrėjai ieško skirtumų ir panašumų tarp šiandienos ir tų laikų žmogaus. Todėl tikime, kad spektaklis sudomins įvairaus amžiaus žmones.

Spektaklis kartu ir juokingas, ir graudus, nes J. Erlickas nevengia juoktis iš pačio žmogaus ar skaudžių socialinių problemų. Jo kūrybai būdingas groteskas, ironija, šaržas, absurdas, paradoksas, todėl tai persikelia ir į mūsų spektaklį.

Jaunimo teatro studija KĖDĖS kūrybinė komanda kviečią pasinerti į saugią kelionę pilną vakarėlių,meilės ir kūrybos.

Vaidina: Ieva Budrytė, Austėja Grabauskaitė, Eimantas Jančauskas, Monika Mikašauskytė, Deimantė Meškytė, Kamilė Narvilaitė, Aida Rudgalvytė, Lukas Stonkus, Svajūnė Sodeikytė, Jogaila Šimkus

Režisierius: Arūnas Mozeris