Gargždų kultūros centras

Keturių vandenų kraštas

Gargždų miesto 765-ojo gimtadienio šventė „Gargždai atveria horizontus vasarai“.

Gegužės 31 - birželio 1, 2, 3 dienomis švęsime jubiliejinį 765-ąjį Gargždų miesto gimtadienį „Gargždai 765 atveria horizontus vasarai“.
Išsamią programą rasite čia

Visus svečius pakviesime pasitikti vasarą Gargžduose. veiks 4 erdvės 4- ioms amžiaus grupėms. 4 scenose 4 dienas švęsime, kviesime tapti laimingiausiais žmonėmis Gargžduose – Keturių vandenų krašte.

Gegužės 31 d. visus, o ypatingai senjorus - kviesime pradėti vasaros šėlsmą folkšoko ritmu EŽERO tematikoje prie Gargždų kultūros centro, o šventės pradžią vainikuos atlikėjo Vytauto Šiškausko programa.

Birželio 1 d. Jaunimo diena. Jaunimo vasaros estradoje, UPĖS srovės pagauti, jaunieji gargždiškiai ritmingai tęs Gargždų miesto jubiliejaus šventę su Radistais ir daugelio kitų rajono jaunųjų atlikėjų koncerte.

Birželio 2 d. Gargždų miestas pasiners į žmonių JŪRĄ, kur atversime horizontus kultūrai. Miesto parke įsikurs tautodailininkai, menininkai ir rajono bendruomenės bei vaikų pramogų zona, o saulei pasiekus horizontą pakviesime pasinerti į gerų emocijų bangas kartu su elektroninių smuikų virtuozėmis „Electrik ladies“. Emocijų pagauti pasinersime į vieną iš lietuviškiausių, su daugybe Lietuvos pop muzikos atlikėjų, roko operą „Jūratė ir Kastytis“ po atviru dangumi. O pabaigoje - Baltijos šalyje didžiausia šviesų, pirotechnikos ir ugnies misterija.

Birželio 3 d. visus pakviesime pasinerti į sveikatos ir sporto EŽERO ritmu vilnijančias bangas, atrasti sielos ir kūno ramybę sporto ir sveikatos festivalyje „Tu gali“, kur kiekvienas galės atrasti jam tinkamą jo sielai ir kūnui subalansuotą užsiėmimą. Vakarą ir visų keturių dienų šventę Gargžduose vainikuos charizmatiškasis Saulius Prūsaitis.