Gargždų kultūros centras

Keturių vandenų kraštas

Tradicinė humoro šventė

Liepos 18 dieną 18.00 valandą Gargždų kultūros centre vyks tradicinė humoro šventė "JUOKIS".

GARGŽDUOSE JUOKSIS VISA LIETUVA  

     Liepos 18 d., trečiadienį, 18 val. Gargždų  kultūros  centre  vyks  humoro  festivalis  „JUOKIS pajūryje – 2018“.  Naujas  programas rodys  penki  humoro kolektyvai  iš visų šalies regionų.

  Aukštaitijai atstovaus  garsioji  SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Programoje „Romantika“ juokiamasi iš amžinųjų žmogaus ydų ir silpnybių, iš netikusių tarpusavio santykių. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, azartiška vaidyba, smagiomis dainomis, improvizacijomis.

  Žemaičių garbę gins KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Trys šaunūs vyrai programoje „Parašyk mums laiškelį“ atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems, kvies į viską žvelgti linksmiau. 

   Dzūkišką humorą pristatys dvi puikios humoro grupės  iš Varėnos rajono. SPANGUOLĖ  iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė ) programoje „O dzūkais leido būti tik dievai “ kurs naują tautinį rūbą - juoksis  iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš  susvetimėjimo, sumaterialėjimo . MTV iš Matuizų moterys (vadovė Irena Čeplikienė)  taps „Reklamos aukomis“. Jas dainomis ir šokiais pralinksminti bandys du jauni vyrukai. Programoje pašiepiamas mūsų naivumas, patiklumas, noras kuo  greičiau praturtėti.  Abu dzūkų kolektyvai  išsiskiria raiškia, šaržuota  vaidyba, skambia  tarme.     

     Suvalkiečiai,   satyros  teatras KANAPA    Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė  Laima Mockevičienė), suks „ Laiko ratą “ - atgal į praeitį. Jie paklius net į Akmens amžių... Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas išsiskiria  raiškesnės formos paieškomis, programose gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.

     Šventės programą paįvairins humoristas  Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus , kuris  dovanos satyrinių eilėraščių bei  ironiškų  epigramų puokštę.

 Kviečiame pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į gaivaus juoko bangas!