Darbo laikas: I-IV: 8:00 – 22:00; V: 8:00-21:00, El. paštas. : info@gargzdukc.lt

Korupcijos prevencija

Viešo informavimo galimybės apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Nurodytais adresais ir telefonais gali kreiptis kiekvienas asmuo, manantis ar įtariantis, kad jam neteisėtais Gargždų kultūros centro darbuotojo veiksmais buvo ar yra daromas teisės pažeidimas, susijęs su korupcija, dėl Gargždų kultūros centro darbuotojų netinkamai vykdomų (ar nevykdomų) tiesioginių pareigų.

Gargždų kultūros centre už korupcijos prevenciją ir kontrolę atsakinga direktorės pavaduotoja Asta Vaičiulienė, tel.+370 676 00968. el. paštas: asta.vaiciuliene@gargzdukc.lt.

Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį.

Dėkojame už pateiktą informaciją.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatoma baudžiamoji atsakomybė.

Susiję dokumentai

Gargždų kultūros centro 2020-2023 m. korupcijos prevencijos programa

Klaipėdos rajono savivaldybės antikorupcinio elgesio taisyklės

Įsakymas dėl Klaipėdos rajono savivaldybės vidinio informacijos apie pažeidimus teikimo kanalo administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo

Klaipėdos rajono savivaldybės vidinio informacijos apie pažeidimus teikimo kanalo administravimo tvarkos aprašas

Gautų reprezentacinių, protokolinių dovanų registro tvarkos aprašas

© 2022 – Gargždų kultūros centras. Autorinės teisės / Asmens duomenų apsauga